GoPro використали у зйомках голлівудського фільму!

07/10/2015

GoPro використали у зйомках голлівудського фільму!

GoРro використали у зйомках голлівудського фільму!


Легендарний голлівудський режисер Рідлі Скотт використовує GoPro у створенні сюжетної лінії фільму «Марсіанин».


Осіння кіноподія студії 20th Century Fox відкриває нові горизонти, демонструючи нові перспективи і позиціонуючи GoPro в якості єдиного супутника головного героя Марка Уотні в ході його боротьби на Марсі.
Сан-Матео, Каліфорнія, корпорація GoPro, Inc. (NASDAQ: GPRO), автор самого захоплюючого і цікавого контенту на сьогодні, з гордістю оголошує про співпрацю з легендарним голлівудським режисером Рідлі Скоттом у виробництві фільму «Марсіанин» кіностудії 20th Century Fox. Залучення Скоттом камер GoPro у зйомках фільму являє собою найбільшу кінематографічну інтеграцію камер GoPro в прес-релізі Голлівуду, відкриваючи творчі перспективи те, яким буде життя на Марсі, і тим самим роблячи самого глядача ближче до історії.

"Ми використовували камери GoPro в декількох великих сценах «Марсіанин», і вони дійсно дозволили нам закарбувати не тільки напруженість і інтригу цих моментів, але і тісний зв'язок самих персонажів," - прокоментував Рідлі Скотт. "Нові технології, такі як GoPro, дають можливість кінематографістам реально просунути вперед язик кінематографа і представити аудиторії нові перспективи та способи оповіді, які дійсно можуть виявитися дуже цікавими ".

Залучення камер GoPro в зйомках «Марсіанин» почалося, коли Скотт спробував використати камеру в якості додаткової на знімальному майданчику, в тому числі в якості стандартного елементу скафандрів астронавтів. Однак, після того, як Скотт розглянув отримані кадри, він виявив унікальні перспективи, які відкрили перед ним камери GoPro, дозволяючи по-новому продемонструвати особисту боротьбу за життя астронавта Марка Уотні на Марсі. В результаті, камери GoPro стали значно більше використовуватися під час зйомок, ніж спочатку було заплановано.
"В результаті я використовував ці камери там, де сам не очікував", додав Скотт. "Вони стали персонажем фільму; їх встановлювали на космонавтів; герой Метта насправді записує на них всі свої відео в середовищі існування. Дрібні деталі, які допомогли просунути аспекти історії вперед і подарували світу ще один шар достовірності та фамільярності".
Про корпорацію GoPro, Inc. (NASDAQ: GPRO)
Корпорація GoPro, Inc. дозволяє людям знімати відеоролики про своє життя і ділитися ними з оточуючими. Все почалося з ідеі допомогти спортсменам самостійно документувати те, як вони займаються різними видами спорту, потім ця ідея переросла загальноприйняте рішення самостійно знімати моменти з життя людей з різними інтересами. З крайності в основне русло, від професіоналів до споживача, GoPro дозволяє людям у всьому світі знімати та ділитися своїми захопленнями з оточуючими. І, у свою чергу, світ допоміг GoPro стати однією з найбільш захоплюючих і популярних компаній нашого часу.

пїЅ 2019, Extremepride.