Гаряча ціна для найунікальнішої камери GoPoro HERO4 Session!

16/11/2015

Гаряча ціна для найунікальнішої камери GoPoro HERO4 Session!

   Вже з 16_го листопада камеру GoPro HERO4 Session можливо придбати всього за 6699 грн. Ціна знизилась майже на 30%!

 HERO4 Session - найменша, легка і міцна універсальна камера на сьогоднішній день від іменитої компанії GoPro.

 На 50% менше і легше попередниць, GoPro HERO4 Session виглядає як невеликий кубик з кнопкою і об'єктивом врівень з корпусом.


Для активації камери і зйомки відео потрібно лише натиснути кнопку на корпусі, або ж на пульті дистанційного управління Smart Remote (продається окремо) чи в безкоштовному додатку GoPro App.

HERO4 Session має деякі особливості, яких немає в жодній іншій відеокамері від компанії GoPro. Як випливає з назви, Session - це камера типу «надів-і-знімаєш», яку можна використовувати для зйомки катання на скейті, лижах або проведення часу з сім'єю, не турбуючись про те, де і як Ви збираєтеся записувати свої відеоролики та фотографувати.


Якість запису

Ця новинка забезпечує запис відеороликів кінематографічної якості з мінімальним стисненням, оптимізуючи їх для професійної обробки. Легко створюйте чудові відео в стилі GoPro! Камера дозволяє знімати відео у форматі 1080p / 60 кадрів в сек., 720p / 100 і 1440p / 30 з бездоганною якістю від GoPro, а також робить 8-ми мегапіксельні фотографії в режимах Single (одиночне фото), Burst (серійна зйомка) і Time Lapse.


Водонепроникність

Переваги GoPro HERO4 Session - це міцний вологонепроникний корпус, який дає можливість користуватися камерою без захисного боксу та знімати на глибині до 10 м.


Управління

Коротке натискання кнопки запуску включає камеру і запис відео починається автоматично. Тривале натискання кнопки запуску включає камеру і запускає режим Time Lapse. При повторному натисканні кнопки, відео або фото матеріали зберігаються, і камера вимикається.

 

SuperView

HERO4 Session має можливість зробити кут огляду ще більшим завдяки функції SuperView. Дана функція дозволяє знімати з широким кутом огляду, що створює приголомшливий ефект занурення в кожному кадрі, зробленому на HERO4 Session, а кожну Вашу пригоду зробити привабливою та незвичайною. 

 

Автоматичний режим LowLight

Нехай камера думає за Вас. Автоматичний режим LowLight розумно змінює частоту кадрів на основі умов освітлення, що дозволяє переміщатися між яскравими і темними сферами без необхідності налаштовувати параметри камери.

 

Protune для відео

Protune відкриває повний потенціал камери, забезпечуючи мінімально стисле відео кінематографічного калібру, оптимізоване для професійних постановок.

 

HiLight Tag для Ваших кращих моментів.

HiLight Tag дозволяє виділити ключові моменти під час запису, так що Ви можете швидко знайти кращі записи для зручного відтворення, редагування або обміну. Просто натисніть кнопку на камері або на пульті Smart Remote, щоб захопити момент, який Ви хочете відзначити. Ви також можете виділити Ваші основні кадри за допомогою програми GoPro App.

 

Система здвоєних мікрофонів

Система звукозапису HERO4 Session має два мікрофони: один на передній панелі камери та один на задній. Коли Ви знімаєте у вітряну погоду або під час зйомки на швидкості, камера автоматично перемикається на мікрофон, який найкраще підходить для запису оптимального звуку. У результаті рівень шуму від вітру знижується, і якість запису покращується.

 

Універсальність камери дозволить знімати не лише екстремальні події Вашого життя, а й сімейне відео у надзвичайній якості, або ж використовувати камеру як відеорегістратор. Завдяки простоти управління користуватися камерою може навіть дитина. Всього одна кнопка та безліч можливостей GoPro HERO4 Session.

 

Пропозиція дійсна до 31 грудня 2015 року.

Придбати камеру GoPro HERO4 Session можливо у наших офіційних дилерів:
http://www.extremepride.com.ua/shops/  

пїЅ 2015, Extremepride.