Нова лінійка камер GoPro HERO5

20/09/2016

Нова лінійка камер GoPro HERO5

19 вересня 2016 року нарешті сталося те, чого так чекали прихильники бренду GoPro. Компанія Ніка Вудмана провела спеціальний захід, що присвячений виходу на ринок п'ятої лінійки камер - HERO5! 

Родзинкою заходу стала довгоочікувана новинка - камера HERO5 Black, що отримала значні зміни у зовнішньому вигляді в порівнянні зі своїми попередниками з четвертої лінійки. Проте покращені технічні характеристики змогли здивувати усіх найзатятіших скептиків. 

 Для початку варто відмітити, що компанія GoPro презентувала дві нових камери - Black та Session. Модифікація камери HERO5 Session отримала такий самий кубічний корпус, проте технічні характеристики були значно покращені. 
Камера тепер вміє знімати у форматі 4k при частоті 30 кадрів на секунду, а відео у форматі FullHD можна записувати з частотою 90 кадрів/сек. Також, як і її старша сестра, камера Session отримала цифрову стабілізацію відео та функцію голосового контролю, що значно полегшує управління камерою в умовах, коли важко або неможливо розпочати або припинити зйомку. HERO5 Session, як і її попередниця з четвертої лінійки, також має водонепроникний корпус, що дозволяє пірнати з камерою без захисного бокса на глибину до 10м. 

 Флагманом стає камера HERO5 Black, що увібрала в себе все найкраще з HERO4 Black та отримала декілька модифікацій - тач-скрін, на якому можна переглядати фото та відео, а також керувати настройками і режимами камери, водонепроникність без захисного бокса (глибина до 10м) та інші смарт-функції. 

Параметри зйомки відео у новинці - 4к зі швидкістю 30 кадрів на секунду, FullHD при частоті 120 кадрів/сек. Гарна новина для тих, хто займається монтажем та обробкою фото/відео професійно - тепер можна зберігати фото та аудіофайли у форматі RAW. Вперше за всю історію GoPro з'явилася цифрова стабілізація відео, що забезпечує плавність картинки при швидких активностях. Також приємним додатком є функція телеметрії та GPS локації, що дозволяє поставити геомітки на своїх медіафайлах. Так, як і  в камері Session є функція голосового управління, яке здійснюється за допомогою 12 команд. 

Іншим приємним бонусом від компанії GoPro можна вважати сервіс онлайн-зберігання відзнятих фото- та відеоматеріалів - GoPro Plus.  При підключенні камери до Wi-Fi завантаження контенту з карти пам'яті у хмару відбувається атоматично, що дозволяє выддалено переглянути фото та відео з будь-якого пристрою, навіть якщо камера загубилась або зламалась. Також користувачу сервісу выдкривається доступ до аудіотеки музики, що може бути використана в якості саундтреків до відеокліпів. 

пїЅ 2019, Extremepride.