Компанія GoPro запускає програму «GoPro Awards»

15/10/2015

Компанія GoPro запускає програму «GoPro Awards»

Компанія GoPro запускає програму "GoPro Awards " для того, щоб розширити можливості споживачів і зібрати в одному місці найцікавіший користувацький контент з усього світу.

 

Клієнти GoPro мають можливість отримати грошові винагороди, для цього їм досить лише знімати свої захоплення і ділитися ними з оточуючими – їхній контент буде транслюватися на каналі GoPro, а також вони матимуть деякі інші можливості.

 

Сан-Матео, Каліфорнія, 14 жовтня 2015 року - корпорація GoPro, Inc. (NASDAQ: GPRO), автор найбільш захоплюючого і цікавого контенту на сьогоднішній день, запускає поточну програму «GoPro Awards», якою співтовариство GoPro винагороджує своїх клієнтів за обмін своїх кращих фотографій, необробленими відеокліпами і відео з редагуваннями, знятими на GoPro, для трансляції на GoPro Channel, ліцензування та багато іншого. Нагороди GoPro Awards складатимуть до 5 млн доларів на рік для творців контенту, що емоційно захоплює, вражає або хвилює — від крайності до мейнстріму, від професіонала до споживача. GoPro схвильовано закликає всіх клієнтів, будь то любителі чи професіонали, брати участь керуючись своїми інтересами, фіксувати свій досвід за допомогою GoPro та ділитися найбільш вражаючими моментами на gopro.com/awards.

 

Щоб дізнатися більше про GoPro Awards, ознайомтеся з відео презентацією програми:

https://www.youtube.com/watch?v=chJ0HFpQ0A4&feature=youtu.be

 

Як взяти участь у програмі GoPro Awards:

1. Знімайте: Ваші інтереси. Ваші захоплення. Ваше життя… на GoPro

2. Публікуйте: Найцікавіші фото та відео за адресою gopro.com/awards

3. Отримуйте: Всезагальний показ і поточні нагороди. GoPro Awards буде нагорождувати своїх учасників за незабутні фотографії ($ 500), необроблені відеокліпи ($ 1000) і відео редагування ($ 5000) в різних жанрах.

 

«GoPro забезпечує всі умови для розвитку глобального руху самовираження, результатом якого є найбільш вражаючий користувацький контент. Безмірним є позитивний вплив цього контенту на наш бренд і бізнес. Тепер ми раді розпочати нагородження наших клієнтів з GoPro Awards за їх внесок до нашого контенту», сказав Ніколас Вудман, засновник і генеральний директор копрораціїї GoPro Inc. Участь у програмі GoPro Awards передбачає конкуренцію між учасниками, щоб кожен з них намагався представити найкращий контент в різних жанрах, включаючи наступні:

• Екшн

• Пригоди

• Тварини

• Сім'я

• Автоспорт

• Музика

• Спорт

• Наука та інструктажі

• Подорожі 

 

"Наші клієнти – одні з найбільш творчих людей на планеті. Ключовим компонентом нашої стратегії програмування є користувацький контент ", продовжив Вудман. “GoPro Awards надає чудові можливості нашим клієнтам. Будь то допомогти їм використати свій контент для здобуття фінансових винагород, надати можливість його ліцензування чи загального розголошення за допомогою наших глобальних соціальних каналів і засобів масової інформації, ми докладаємо всіх зусиль, щоб люди співпрацювали з нами. Ми вважаємо, що участь у даній програмі стане для наших клієнтів причиною подальшого переслідування своїх пристрастей".

 

Правила та умови дії програми GoPro Awards: gopro.com/awards/terms

Часті запитання стосовно програми GoPro Awards: gopro.com/awards/faq

 

Для отримання більш докладної інформації про GoPro , нову лінію камер HERO та аксесуари - відвідайте сайт GoPro.com.

 

Про корпорацію GoPro, Inc. (NASDAQ:GPRO)  

Корпорація GoPro, Inc. Дає можливість людям знімати відеоролики про своє життя і ділитися ними з оточуючими. Все почалося з ідеї допомогти спортсменам самостійно фіксувати те, як вони займаються різними видами спорту, потім ця ідея переросла загальноприйняте рішення самостійно знімати моменти з життя людей з різними інтересами. З крайності в основне русло, від професіоналів до споживача, GoPro дозволяє людям у всьому світі знімати і ділитися своїми захопленнями з оточуючими. І, у свою чергу, світ допоміг GoPro стати однією з найбільш захоплюючих і популярних компаній нашого часу.

Для отримання більш детальної інформації, відвідайте сайт  www.gopro.com або зв'яжіться з GoPro на YouTube, Twitter, FacebookPinterestInstagram, чи LinkedIn.

GOPRO® і Hero® є торговими марками або зареєстрованими товарними знаками компанії GoPro Inc. в США та інших країнах світу.

пїЅ 2019, Extremepride.