GoPro HERO6 Black- найочікуваніший гаджет осені!

28/09/2017

GoPro HERO6 Black- найочікуваніший гаджет осені!

Найочікуваніший гаджет осені!

GoPro HERO6 Black - нове покоління динамічного відео.

28 вересня 2017 р. світ побачив нову екшн-камеру компанії GoPro - HERO6 Black. За словами засновника компанії Ніка Вудмана (Nick Woodman), HERO6 Black - це не просто розвиток лінійки екшн-камер GoPro, це принципово новий гаджет з колосальними можливостями. «У шостій моделі ми даємо відповідь на численні побажання користувачів камер GoPro у всьому світі. Одна з головних новинок - розвиток опції QuikStories, яку я вважаю найбільшим стрибком вперед з моменту винаходу оригінальної камери GoPro», - зазначив Нік Вудман.


Опція QuikStories дозволяє автоматично передавати відзняті матеріали на телефон, де вони можуть бути швидко змонтовані в якісні відеоролики.

Шоста модель GoPro у всьому перевершує своїх попередниць. Голосове керування, 3-х-осьва стабілізація відео (3-axis Digital Video Stabilization), в два рази потужніший процесор, сенсорне масштабування (Digital Zoom), подавлення сторонніх звуків під час запису відео, - все це гарантує абсолютно нову якість зйомки.

Вперше на камеру GoPro надається безпрецедентна дворічна гарантія від офіційного представника ТМ GoPro в Україні компанії «Екстрім Прайд».

 

 

пїЅ 2019, Extremepride.