Офіційні умови акції «Купуй офіційні камери GoPro - отримай призи»

03/08/2015

Офіційні умови акції «Купуй офіційні камери GoPro - отримай призи»

Офіційні правила  акції

(надалі – Правила)

1. Організатор та виконавець рекламної акції

1.1. Організатором  та Виконавцем Рекламної акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Екстрім Прайд» створене відповідно до законодавства України, юридична адреса: м. Київ, вул. Глибочицька 17 (надалі – Організатор).

1.2. Організатор має  право залучати до проведення окремих частин Акції третіх сторін

2.       Територія проведення та тривалість Акції

2.1. Акція проводиться на всій території України окрім АР Крим та зони АТО (надалі – Територія Акції) з 03 до 31 серпня 2015 року (надалі –  "Строк проведення Акції" або "Тривалість Акції", або "Період Акції").

3.       Продукція, яка бере участь в акції

3.1. Акційною продукцією зазначеної  Акції  є камериТМ GoPro (надалі – Акційна продукція):

-          GoPro HERO4 Session,

-          GoPro HERO+LCD,

-          GoPro HERO4 Black Edition

-          GoPro HERO4 Silver Edition,

-          GoPro HERO,
-          GoPro HERO3+ Silver Edition, 

-          GoPro HERO3 White Edition.

3.2.  Вся Акційна продукція має спеціальний акційний стікер з інформацією про Акцію.

3.3.  Вся Акційна продукція містить унікальний  серійний номер, зазначений на упаковці та на самому продукті. Саме цей номер учасники акції вводять на сторінці Facebook https://www.facebook.com/BlogXP у спеціальний додаток (Facebook App).

4. Право на участь в Акції

4.1.  Учасниками Акції можуть бути будь-які особи, що є громадянами України і проживають на території проведення акції, та досягли повноліття (18 років). Учасниками Акції можуть бути особи, які відповідають вимогам розділу 4 цих Правил та здійснили покупку хоча б однієї одиниці акційної продукції.

4.2.  Ця Акція дійсна лише для кінцевих споживачів Акційної продукції, що здійснюють її придбання для власного використання без комерційної мети.

4.3.  Учасник Акції під час участі у Акції зобов’язується:

-  дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України;

-  свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;

-  не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність його участі та участі інших Учасників Акції;

4.4.  Беручи участь в Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує своє ознайомлення з цими Правилами та повну та безумовну згоду з цими Правилами.

4.7.  Учасник  Акції, що не погоджується з умовами  цих  Правил,  втрачає право на участь у  Акції  та  право на отримання Подарунку(ів) та призу(ів).

4.8.  У випадку порушення Учасником Акції обов’язків, вказаних у цих Правилах, що призвели до виникнення у Організатора Акції збитків, Учасник Акції зобов’язаний відшкодувати такі збитки у повному обсязі.

5.  Подарунки та Призи Акції 

5.1.  Рюкзаки OGIO ATLAS 100

5.2. Рюкзаки OGIO Erzberg 70

5.3. Рюкзаки OGIO Baja 70

5.4. Рюкзаки OGIO Dakar

5.5. Навушники Skullcandy Jib (Pink|Red)

5.6. Навушники Skullcandy Ink'd 2.0

5.7. Навушники Skullcandy Jib Blue

5.8. Зарядний пристрій GoPro Wall Сharger

5.9. Зарядний пристрій GoPro Car Charger

5.9. Кріплення GoPro Gooseneck

5.10. Поплавок GoPro Floaty Backdoor

5.11. Кріплення GoPro Tripod Mount

5.12. Знижка 20% на всі моделі Sportube у вигляді електронного купону

5.13. Знижка 25% на всі моделі Skullcandy у вигляді електронного купону

5.14. Знижка 25% на всі моделі Powertraveller у вигляді електронного купону

5.15. Знижка 40% на всі моделі OGIO у вигляді електронного купону

5.16 Під подарунком мається на увазі придбання товару вказаного в пунктах 5.1 -5.11 за ціною 1 гривня. 
6. Порядок участі в Акції

6.1. Акція поширюється тільки на акційні товари, що придбані у офіційних дилерів компанії "Екстрім Прайд", список яких Ви можете знайти за посиланням: http://extremepride.com.ua/shops/

6.2. Для участі в Акції Учасникові Акції необхідно протягом Періоду Акції купити будь-яку одиницю Акційної продукції у кількості не менше однієї та знайти серійний номер продукту на упаковці та на самому продукті.

 6.3. Цей номер учасник реєструє на сторінці Facebook https://www.facebook.com/BlogXP у спеціальному додатку, який визначає гарантований приз.

6.3.1. Для реєстрації серійного номеру Учаснику Акції необхідно перейти на сторінку Facebook https://www.facebook.com/BlogXP та здійснити наступні дії:

-вподобати сторінку

-перейти до спеціального додатку Facebook App

-ввести серійний номер акційного продукту у спеціальне віконце та запустити додаток

Програмою буде визначено приз Учасника Акції. Для цього необхідно буде тиснути на кнопку "Грати", поки не випаде приз. Програма вибору призу є частиною сервісу Facebook.  Згідно задекларованих власниками сервісу Facebook принципів роботи цієї програми, вибір програмою варіанту здійснюється з застосуванням принципу випадковості, тобто всі варіанти призів-подарунків згідно р. 5 мають однакову імовірність випадіння.

6.3.2. Після визначення призу, необхідно ввести свої контактні дані учасника, а саме, Ім'я, номер телефону, адресу електронної пошти та адресу доставки призу у спеціальне вікно, що з’явиться автоматично та натиснути кнопку "Продовжити". Якщо учасник отримує у разі призу знижку на товар, він матиме змогу одразу зберегти її на особистий комп’ютер у вигляді електронного сертифікату з унікальним кодом. Додатково, всі призи будуть збережені у особистому кабінеті учасника.

6.3.3. Знижкою на товар можна буде скористатися у всіх дилерів компанії "Екстрім Прайд". Ознайомитися зі списком дилерів можна на сайті http://extremepride.com.ua/shops/

6.3.4 Приймати участь в акції можна декілька разів. Всі результати акції будуть фіксуватися в особистому кабінеті додатку.

6.4. Один серійний номер може бути зареєстрований тільки одним унікальним Учасником, і тільки один раз протягом Акційного періоду.

6.5. Унікальним Учасником Акції вважається Учасник Акції з належним лише йому унікальним номером мобільного телефону (надалі Унікальний Учасник).

6.6. Кількість подарунків та призів обмежена.  

6.7. Один учасник акції, що здіснив покупку акційного товару та ввів серійний номер у додаток, може отримати лише один приз за період акції за цим серійним номером.

6.8. У разі відсутності аккаунту у соціальній мережі Facebook, участник може зареєструвати серійний номер через соціальну мережу ВКонтакте та через сайт  http://gopro.socmedia.com.ua/. Також, Учасник може зателефонувати за телефоном гарячої лінії 0800-504-505 для фіксації своїх контактних даних. Згодом, дані будуть передані Організаторам, які зв'яжуться з учасником та визначать приз учасника.

7. Умови одержання Призів Акції та загальні положення

7.1. Гарантовані призи, зазначені у пунктах 5.1.-5.15. будуть надіслані отримувачу Службою експрес-доставки вантажів "Нова пошта" (http://novaposhta.ua/) на зазначену отримувачем адресу при реєстрації у додатку Facebook App за рахунок отримувача. Важливою умовою отримання призу є завантаження чека, що підтведжує купівлю камери у період акції та гарантійного талону (за вийнятком призів, що можна отримати без купівлі камери).

7.2. Призи, зазначені у пунктах 5.12.-5.15. можна буде зберегти на свій комп’ютер чи ноутбук зі свого Особистого кабінету в додатку Facebook App.

Знижка діє у всіх дилерів компанії "Екстрім Прайд" з 03 серпня 2015 року до 31 жовтня 2015 року. Зі списком дилерів можна ознайомитись на сайті http://extremepride.com.ua/shops/

7.2. Контактний номер «гарячої лінії» - 0800-504-505
7.3.  «Гаряча лінія» працює з 8:00 до 22:00 з понедiлка по п'ятницю

7.4.  Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні  контролю з боку Організатора Акції обставини. 

7.5.  У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

7.6. Організатор Акції має право змінювати термін проходження акції, змінювати подарунки акції та змінювати ці Правила.

7.7.  У випадку, якщо Учасник  Акції, який отримав право на одержання Подарунка  Акції, не має можливості одержати Приз  Акції  –  взагалі або  за певних причин, не залежних від Організатора, він не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації, у тому числі і грошової.

8. Інформація про умови акції для осіб, які не здійснюватимуть купівлю акційного товару  або не використовуватимуть серійний номер придбаної камери 
8.1. Акція передбачає для осіб, які не здійснюватимуть купівлю акційного товару або відмовляться від використання серійного номеру придбаної камери додаткові умови, визначені в цьому розділі  
8.2 Умовою участі осіб, які не здійснюватимуть купівлю акційного товару або відмовляться від використання серійного номеру придбаної камери, в акції  є вподобання сторінки Facebook https://www.facebook.com/BlogXP та запуск додатку Facebook App, що розроблено під дану акцію. 
8.3 , Учасники акції, які не здійснюватимуть купівлю акційного товару або відмовляться від використання серійного номеру придбаної камери мають змогу отримати шанс тільки на наступні подарунок або приз: 
8.3.1.  Наклейки на GoPro HERO3/3+ від Decal Girl
8.3.2  Кнопки HISY
8.3.3. Знижка 5% на всі моделі Skullcandy
8.4 Учасники акції, які не здійснюватимуть купівлю акційного товару або відмовляться від використання серійного номеру придбаної камери НЕ матимуть змогу на отримання подарунків або призів, вказаних в розділі 5 цих правил.  
8.5  Для отримання додаткових можливостей запуску додатку які забезпечують можливість виграшу зазначених в цьому розділі подарунків або призу учасникам акції, які не здійснюватимуть купівлю акційного товару або відмовляться від використання серійного номеру придбаної камери,  - необхідно буде запросити вподобати сторінку своїх друзів (один друг – додатковий хід).

пїЅ 2019, Extremepride.