Погляд з середини або GoPro тепер і в NHL

27/01/2015

Погляд з середини або GoPro тепер і в NHL

Як частина нової співпраці з GoPro, NHL може закріпити екш-камери на рефері та всередині льодової арени.

 

Коли Apple здобули новий патент на портативні камери минулого тижня це розцінювалось як дуже погана новина для GoPro. Нова камера, можливо, буде прямим конкурентом камер GoPro. І дійсно, новина, що була оприлюднена у червні, спричинила падіння акцій GoPro нижче $50 позначки, що є найнижчою ціною за останні чотири місяці.

 

Редактор Fortune Алан Мюррей цього місяця поспілкувався в Лас Вегасі  на виставці CES з Генеральним директором  GoPro Ніком Вудманом (№ 12 за лінком 2014 40 Under 40 list), що сказав, що його компанія буде протистояти потенційній конкуренції Apple завдяки своєму бренду: "Ви можете уявити людей, що будуть ділитися своїми Apple відео? Типу "Мій епічний Apple лижний вікенд" . Або, коли ви в останній раз бачили щоб хтось поділився відео компаній X, Y, Z брендів? Ви можете бачити тільки людей, що шейрять відео GoPro. Тому що саме за це бренд GoPro і відомий."

 

Додаткова конкурентна перевага зараз відбувається повним ходом: проникнення в живі трансляції спортивних ігор на телебаченні. (Apple не має спонсорських домовленостей ні з однїєю спортивною лігою). GoPro уже зараз відома за те, що є незамінним аксессуаром, що аутдор атлети (сноубордери, скейтери та байкери) закріплюють на своїй голові, щоб захопити неперевершені кадри та поширити їх на Facebook, Instagram, та YouTube.

 

Наступним кроком GoPro є доставка таких самих кадрів фанатам живого спорту. І це почнеться з хокею.

Нещодавно GoPro анонсувало довготривале партнерство з NHL (Національною Хокейною Лігою), що перетворить її на лігу, що користується камерами GoPro - на шоломах рефері та на ковзанці - інтегруючи їх в живу трансляцію ігор NHL. NHL та GoPro вже працювали разом у Вересні на зйомках, коли деякі рефері вдягнули GoPro, але це було тільки для рекламного кадру, а не для регулярних сезонних ігор.

 

Компанія оголосила про угоду вчасно до майбутнього NHL All-Star Weekend, де камери будуть на деяких суддях та всередині катка для кваліфікаційних змагань. Впродовж сезону NHL та NHLPA тепер може оснастити рефері камерами і трансляції ігор будуть виглядати по-новому.

Раніше цього місяця, GoPro анонсували партнерство  з Vislink для можливості надавати бездротовим зв'язком HD кадри для живих трансляцій (GoPro це називає Рішенням Професійної Трансляції), а Кваліфікаційні змагання будуть дебютом цієї технології.

 

Наразі, ця угода з NHL не залучає гравців одягати GoPro впродовж гри, хоча деякі гравці тестово одягнуть камери цього тижня під час кваліфікаційних змагань.  Компанія GoPro утримується від цього елементу з поваги до безпеки та комфорту гравців. "Звичайно, нам хотілося б цього, але це делікатна тема," говорить Віце-президент з маркетингу Пол Кранделл. "Найбільш важливим є те, що ми не вторгаємось в їх звичну рутину."

 

Враховуючи, що GoPro так тісно пов'язані зі спортом, це може бути сюрпризом, що це перше офіційне партнерство компанії з будь-якою професійною спортивною лігою, за межами X Games.

 

 

Що стосується того, чи можна носити камери гравцям, що займаються спортом без шоломів?Компанія сподівається, що одного дня це стане реальністю.

 

GoPro описує співпрацю з NHL як "випробувальний майданчик" того, що камера може робити не тільки відтворюючи відзняті кадри, але і для живої зйомки. Для NHL це можливість бути пов'язаною з брендовою компанією та показати проблиск. Камери GoPro, згідно з NHL SVP програмуванням Боба Честермана, будуть "транслювати красу та інтенсивність хокею в по-новому та глибше." Звичайно, якщо фанати хокею не знайдуть нові кадри GoPro особливо переконливими, спостерігайте за тим як поступово камери GoPro будуть зникати з катка.
   

пїЅ 2018, Extremepride.